Ogansia Avantajlar

Spread the love

Ogansia Avantajları nelerdir?

 

Bu yeni nesil kazanç planımızı, bir cümleyle anlatmak gerekirse şöyle anlatabilirim size;  başlangıç sermayesi olmayan ya da çok az olan kişilerin de ticaret  yapabileceği para kazanabileceği, organizasyon kurabileceği, bir ticaret modeli ile karşı karşı karşıyayız.

Sistemimizde 3 Tip Bayilik seviyesi bulunmaktadır.

Bayilik Tipleri ve Avantajları şu şekildedir:  1.SEVİYE BAYİ: Ogansia Ticaretini 500 TL /  ürün alarak yapmak isteyen bayilerdir. Perakende Satış Kârı:  Bu bayiler 1 yıl boyunca % 20 perakende satış kârı elde ederler. Bayi Referans Geliri:  Ayrıca edindikleri Bayilerden  %10 referans geliri elde ederler. Referans Plus Geliri: Bayiler eğer 1 ay içerisinde toplam 1000 TL (parçalı olarak da yapılabilir) ve üzeri yeni bayi oluştururlarsa edindikleri Bayilerden %10 değil %15 referans geliri elde ederler.

2.SEVİYE BAYİ: Ogansia Ticaretini 1500 TL   ürün alarak yapmak isteyen bayilerdir. Perakende Satış Kârı: Bu bayiler 1 yıl boyunca %25 perakende satış kârı elde ederler. Ayrıca edindikleri Bayilerden %10 referans geliri elde ederler. Referans Plus Geliri:  Bayiler eğer 1 ay içerisinde toplam 1000 TL (parçalı olarak da yapılabilir) ve üzeri yeni bayi oluştururlarsa edindikleri Bayilerden %10 değil %18 referans geliri elde ederler.

3.SEVİYE BAYİ: Ogansia Ticaretini 3000 TL / 660 EURO / 750 DOLAR ürün alarak yapmak isteyen bayilerdir.Perakende Satış Kârı: Bu bayiler 1 yıl boyunca %30 perakende satış kârı elde ederler. Bayi Referans Geliri: Ayrıca edindikleri Bayilerden %10 referans geliri elde ederler. Referans Plus Geliri: Bayiler eğer 1 ay içerisinde toplam 1000 TL (parçalı olarak da yapılabilir) ve üzeri yeni bayi oluştururlarsa edindikleri Bayilerden %10 değil %25 referans geliri elde ederler.

Bütün bunlara rağmen bir organizasyon bir iş kurabiliyorsunuz. Kurmuş olduğunuz bu organizasyon üzerinden para kazanabiliyorsunuz.

Yeni nesil kazanç modelimizin en büyük özelliği,  her ay ihtiyacınız olan ürünleri alarak KAZANDIRAN AKTİFLİK sistemi ile Organizasyon kurabilirsiniz.   

 

 

Bir cevap yazın