Network Marketing Nasıl Yapılır?

Network Marketing Nasıl Yapılır?

Spread the love

Network Marketing ticareti karmaşık bir ticaret modeli değil.Hatta dünyadaki tüm ticaret modellerine göre en basiti bile diyebiliriz.Her işin olduğu gibi bu işinde kendine göre zorlukları olduğu aşikar bir gerçektir

1- Nasıl yapılacağını bilmesende NEDEN yapman gerektiğini bil.

Bu ticaret modelini nasıl yapılacağını bilmesen de işe başlama nedeniniz olmalıdır. Hedefin yoksa tüm becerilerin, öğretilerin ve yapılanların hiç bir anlamı yoktur. Daha hızlı ve daha güçlü olmaya karar verin. Network marketing nasıl yapılır sponsorlarınızdan öğrenin. Sonuç olarak, bir çok insan nasıl hedef belirlenir, hedefler nasıl gerçekleştirilir bilmez. Bunun için şimdiden kendinizi bu hedef belirleme amacına yönelik öğrenmeye hazırlamalısınız.

2-Network Marketing’in en olumsuz yanı patron ve çalışanda kendiniz olmanızdır

İnsanların çoğu kendilerini disipline edemediği ve kendi işinin patronu olmak nedir bilmediği için girişimci olmak, iyi paralar kazanmak yerine az para ile birilerinin yanında çalışmayı yeğlerler. Kendi işinizin patronu olmalısınız. Öğrenmen gereken beceriler (satış,iletişim vs) ve günlük yapman gerekenleri için kendinize taahhüt vermeniz ve ona uymanız şarttır.

3- İnternet sadece ürünlerinizi,ticaretinizi tanıtmak ve yeni insanlarla tanışmak için bir araçtır sistem değildir

Çoğu kişi tüketici ağını büyütmek için interneti etkin bir şekilde kullanamaz. İnsanlar internete koşar, çünkü insanlarla konuşmaktan korkarlar. İnterneti birileri ile tanışmak için kullansanız bile, onlarla konuşmak ve bir ilişki kurmak zorundasınız.
Nerede ve nasıl bir konumda olduğunuzun bir önemi yok ön yargılarınızı bir kenara bırakırsanız sizinde yeterince iyi bir çevreniz olduğunu göreceksiniz. Harekete iyi bir isim listesi yaparak başlayabilirsiniz.

Yazar hakkında

bizimfikret administrator

Bir cevap yazın