OGANSİA NEDİR?

OGANSİA NEDİR?

Spread the love

OGANSIA 2015 yılında Bursa’da kurulmuştur. Yerli Network Marketing firmasıdır.

Kısa bir zamanda çok hızlı bir büyüme gerçekleştiren OGANSİA A.Ş, bugün kendi fabrikasında, ileri teknoloji ile ürettiği ürünlerini dünyanın 33 ülkesindeki bayii ve müşterilerine ulaştırmaktadır. Aynı zamanda uzman ve güler yüzlü kadrosuyla Bursa genel merkez ofisinde bayi ve müşterilerine kaliteli hizmet ve destek sağlamaktadır.

Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) 2018 resmi verilerine göre Network Marketing sektörü, 200 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaşmıştır. Farklı gelir gruplarından insanlar için ek gelir, finansal özgürlük ve kendi işini kurabilme gibi başlıca konularda bir umut ışığı olmuştur.

Bu sektörün bu kadar büyümesi aynı zamanda şirket açmak isteyen girişimciler için de büyük fırsat oluşturmuştur. Bu şirketler insanların gelir elde etmesinin yanında, müşterilerin de kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmasına imkan tanımaktadır. Resmi verilere göre her sene %10 gibi muazzam bir büyüme ivmesine sahip olan bu sektör içerisinde, her geçen gün legal/illegal bir çok firma açılmakta, aynı zamanda da kapanmaktadır.

Ortaya çıkış amacı, sağlık ve kaliteli yaşamı son kullanıcıya ulaştırmak olan Ogansia, üstlendiği sosyal sorumluluk projeleri ve seminerlerle her geçen gün daha fazla sayıda ilgiliye ulaşmaktadır. Ogansia, birlikte çalıştığı her üyeye para kazandırmak ve şirket olarak da kazanmayı hedefleyen şeffaf bir anonim şirkettir.

Yazar hakkında

bizimfikret administrator

Bir cevap yazın